top of page

KOLOROWA ENKLAWA

 

POLSKA / WARSZAWA 2018 / 35m2

Na niewielkiej powierzchni zaaranżować salon, jadalnię, kącik wypoczynkowy, kuchnię i sypialnię…jasne kolory uzupełniliśmy o mocne i wyraziste akcenty. W ten sposób wydzielone zostały strefy – jadalnia z drewnianym stołem i białymi krzesłami, kuchnia w jasnej zabudowie, salon z narożną sofą i stolikiem kawowym z praktycznymi półkami oraz przytulna sypialnia ukryta za ścianką, gdzie zmieściliśmy nie tylko łóżko, ale pojemną zabudowę z szafkami. 

Biel i czerń to duet idealny? A co powiecie na połączenie bieli z szarością? W kuchnia zawsze sprawdza się idealnie. Białe fronty uzupełnione o szare blaty, a dodatkowo niewielkie akcenty w pastelowych kolorach. W takiej kuchni gotowanie będzie przyjemnością nie tylko dla miłośników kuchennych rewolucji. 

Każdy marzy o własnym kąciku sypialnianym, nawet jeżeli mieszka w niewielkiej kawalerce. Przy odrobinie fantazji wszystko jest możliwe. Strefy w pomieszczeniu możesz wydzielić szafą, parawanem lub niską ścianą gipsowo-kartonową. W ten sposób zyskamy nowe pomieszczenie i ukryjemy intymną strefę relaksu. Zainspirowaliśmy Cię do zmian?

bottom of page