NOWOCZESNY CHESTERFIELD

 

POLSKA / WARSZAWA 2018 / 121m2

Romantyzm angielskich wnętrz rozcieńczony w czystej przestrzeni. Eklektyzm poczuł powiew chłodnego minimalizmu. Sterylną biel na ścianach zmiękczają pikowania na krzesłach, które otulone zostały naturalnym ciepłem drewnianego blatu stołu. Miękka kanapa w jasnym fiolecie w salonie, pluszowy zagłówek w sypialni i tiulowy baldachim w dziecięcym pokoju…nowoczesne wnętrze, w którym żyje duch angielskiej tradycji. 

Teatr jednego aktora. Monochromatyczne wnętrze w surowym klimacie, w którym jest miejsce tylko dla jednego bohatera. Interpretacja bieli na kilka sposobów – marmurowe blaty w kuchni, szafki z połyskującymi frontami, gładkie ściany i małe kafelki na wszystkich powierzchniach w łazience – jeden kolor w wielu odsłonach. Laboratoryjną sterylność przełamują ciemne podłogi, wysokie krzesła o zaokrąglonych kształtach, metalowe dekoracje ścienne, wiklinowe koszyki i granatowe siedziska.

Porzucamy wielkomiejski zgiełk i uciekamy do cichego zakątka emanującego przyjemnym ciepłem. Domowe SPA z suchą sauną dla wygodnych, zapracowanych, lubiących relaks w zaciszu własnych czterech kątów. Cieszy nas możliwość realizacji Waszych marzeń. Może dla Ciebie też możemy zrobić coś wyjątkowego?

Łóżko z pluszowym zagłówkiem, delikatne zasłony w oknach, narzuta w srebrzystej szarości i białe proste szafki…nowoczesność jasnych barw i ciepło miękkich tkanin. Czy to nie jest idealne miejsce na optymistyczny poranek i spokojny wieczór?

A gdzie się podziały intensywne kolory, które przez długie lata zdobiły dziecięce pokoje? Maluch potrzebuje miejsca spokojnego, które zapewni mu poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie inspirującego, skrywającego tajemnice, które pozwala być mu nieustannym odkrywcą. Nowy lokator pokochał piękne pastele, kwiaty na ścianach i praktyczne stoliki przy łóżku. Ale to biały baldachim skradł jego serce najmocniej. A Wy preferujecie skandynawski powiew świeżości czy symfonie wyrazistych barw w dziecięcym pokoju? 

Za małe pomieszczenie to tylko wymówka, żeby odpuścić swojej kreatywności. W tej mini łazience zmieściliśmy wszystko, co być w niej powinno, a nawet więcej. Nie zabrakło zielonych akcentów roślinnych, które ożywiły jasne barwy, optycznie powiększające wnętrze. Praktyczne półki też znalazły swój kawałek przestrzeni. Jest praktycznie i elegancko.