BAJECZNA PRZYSTAŃ

 

POLSKA / WARSZAWA 2020 / 50m2

Było na biało i czarno, w drewnie i w połysku, a teraz jest w morskiej zieleni! Zabudowa kuchenna w takim kolorze wprowadza nas w zupełnie inny świat designu – odważniejszy, ale też bardziej wykwinty. Nie zrezygnowaliśmy z bieli, w której jest część kuchennych szafek. Jednak ta zieleń nas zachwyciła i trudno było jej nie wykorzystać w tym wnętrzu. 

Zdecydowanie jest to eklektyczny świat! W tej sypialni jest przytulnie, ale też bardzo dużo się dzieje. Jest betonowa ściana kontrastująca się z czernią i bielą, a także ciepłem drewna na podłodze. Uwagę przyciąga zagłówek w kolorze pudrowego, delikatnie przybrudzonego różu. Zamiast typowych lampek nocnych, są wiszące kinkiety inspirowane oświetleniem z pracowni architekta. Uwadze nie umknie też duża, artystyczna grafika nad łóżkiem. A jednak udało nam się osiągnąć perfekcyjną harmonię 😊. 

Łazienka na surowo, bo zamknięta w betonowym pudełku. Kto powiedział, że jak łazienka, to koniecznie płytki ceramiczne? Beton zdecydowanie zmienia oblicze tego pomieszczenia. Chłód betonu przełamuje złota armatura, która sprawia, że wnętrze nabiera elegancji. 

COPYRIGHT 2015.

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. 

Marika Kafar  |  tel. 668 176 888  marika.kafar@gmail.com  

ul. Branickiego 18

02-972 Warszawa 

  • Instagram - Czarny Krąg
  • Pinterest - Black Circle
  • Facebook - Black Circle