top of page

BAJECZNA PRZYSTAŃ

 

POLSKA / WARSZAWA 2020 / 50m2

Było na biało i czarno, w drewnie i w połysku, a teraz jest w morskiej zieleni! Zabudowa kuchenna w takim kolorze wprowadza nas w zupełnie inny świat designu – odważniejszy, ale też bardziej wykwinty. Nie zrezygnowaliśmy z bieli, w której jest część kuchennych szafek. Jednak ta zieleń nas zachwyciła i trudno było jej nie wykorzystać w tym wnętrzu. 

Zdecydowanie jest to eklektyczny świat! W tej sypialni jest przytulnie, ale też bardzo dużo się dzieje. Jest betonowa ściana kontrastująca się z czernią i bielą, a także ciepłem drewna na podłodze. Uwagę przyciąga zagłówek w kolorze pudrowego, delikatnie przybrudzonego różu. Zamiast typowych lampek nocnych, są wiszące kinkiety inspirowane oświetleniem z pracowni architekta. Uwadze nie umknie też duża, artystyczna grafika nad łóżkiem. A jednak udało nam się osiągnąć perfekcyjną harmonię 😊. 

Łazienka na surowo, bo zamknięta w betonowym pudełku. Kto powiedział, że jak łazienka, to koniecznie płytki ceramiczne? Beton zdecydowanie zmienia oblicze tego pomieszczenia. Chłód betonu przełamuje złota armatura, która sprawia, że wnętrze nabiera elegancji.