top of page

Projektowanie wnętrz

 pracownia z osobowością współczesnego artysty

Lubimy tworzyć, mamy wtedy poczucie, że aktywnie oddziałujemy na nasze otoczenie. Zmieniamy wnętrza, wierząc, że czynimy zwykłą codzienność wyjątkową. Projektowanie wnętrz jest dla nas kreowaniem rzeczywistości na zasadach naszych i naszych klientów. Tworzymy zespół przepełniony kreatywnością, odwagą i szaleństwem. Nasi projektanci wnętrz to ludzie, którzy aktywnie słuchają ludzi z planem na swoje otoczenie, doradzają tym, którym brakuje pomysłu na swoją przestrzeń, współpracują z klientem otwartym na zmiany. 

Architekt wnętrz

 pomysł, wnikliwość, konsekwencja 

 

Założycielką Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz jest Marika Kafar – architekt wnętrz, projektantka produktu oraz absolwentka wydziału Architektury Wnętrz i Wystawiennictwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. To ona zasiada za sterami łodzi wypływającej często na głębokie wody świata designu, tworząc projekty z uwzględnieniem najmniejszych detali, perfekcyjne, szczegółowe, zaskakujące kontrastami i harmonią estetyki z funkcjonalnością. Architekt wnętrz Marika Kafar jest członkiem i partnerem Międzynarodowych Stowarzyszeń Branżowych, wciąż doskonali swój warsztat, przesuwając granicę swojego perfekcjonizmu. 

Pracownia architektury wnętrz

 stworzyliśmy miejsce, które nieustannie nas inspiruje

 

To, co widoczne dla oczu, jest uzewnętrznieniem tego, co w środku. Nasza pracownia pokazuje więc, kim jesteśmy i jak duże są nasze możliwości projektowe. Jest w niej ciepło miękkich tkanin i nastrojowego oświetlenia, chłodna elegancja białych kamiennych powierzchni, nowoczesność prostych form i szyk mocnych akcentów zieleni i złota. Pracownię architektury wnętrz zaaranżowaliśmy, uwzględniając nasze indywidualne potrzeby nieustannych inspiracji i pomysłów, komfortu i wygody tworzenia, przyjemności w kontaktach i rozmowach z naszymi klientami. 

Zapraszamy Cię do naszego małego świata fantazji i designu. Projektanci wnętrz w emanującej ciepłem i przyjemną atmosferą strefie spotkań odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, podzielą się swoimi pomysłami, zaproponują konkretne rozwiązania, przedstawią Ci gotowy projekt na Twoje wnętrze. Projektowaniem wnętrz zajmujemy się kompleksowo, od pierwszych szkiców, przez gotowy projekt, aż po zakup materiałów i wyposażenia wnętrza, produkcję mebli i nadzór budowy. 

 

Urządzimy Cię tak, jak na to zasługujesz – wyjątkowo!

bottom of page