top of page

WYRAFINOWANA ELEGANCJA

 

POLSKA / WARSZAWA 2019 / 78m2

Klasyczna elegancja i wielkomiejska przestrzeń. Pałacowy szyk, a przy tym spójność i harmonia. Niezwykle uporządkowana przestrzeń, której trudno jest odmówić stylowego uroku, przepełnionego wytwornym charakterem i jednocześnie prostymi formami. Kiedy wybór pomiędzy

minimalistyczną nowoczesnością, a pałacowym luksusem jest zbyt trudny, to zamiast sztuki kompromisu warto wybrać odwagę łączenia skrajnych nurtów, co pięknie udowadnia wnętrze zaaranżowane w stylu classic modern.

Salon otwarty na kuchnię i jadalnię z wyraźnie wydzieloną za pomocą podłogi strefą do odpoczynku, wspólnego spożywania posiłków i gotowania. To przestronne wnętrze w jasnych barwach, reprezentowanymi przez kilka struktur i materiałów. Pojawia się czysta biel, której towarzyszy kamień w odcieniu jasnej szarości. Na podłodze jest drewno ułożone w klasyczną jodełkę, które w strefie jadalnianej i kuchennej zamienia się w marmur z wyraźnie zaznaczonymi żyłkami. Nad blatem w kuchni białe płytki metro ułożone zostały pionowo, co zdecydowanie zwraca uwagę, sprzeciwiając się obowiązującym schematom.

Salon otwarty na kuchnię i jadalnię z wyraźnie wydzieloną za pomocą podłogi strefą do odpoczynku, wspólnego spożywania posiłków i gotowania. To przestronne wnętrze w jasnych barwach, reprezentowanymi przez kilka struktur i materiałów. Pojawia się czysta biel, której towarzyszy kamień w odcieniu jasnej szarości. Na podłodze jest drewno ułożone w klasyczną jodełkę, które w strefie jadalnianej i kuchennej zamienia się w marmur z wyraźnie zaznaczonymi żyłkami. Nad blatem w kuchni białe płytki metro ułożone zostały pionowo, co zdecydowanie zwraca uwagę, sprzeciwiając się obowiązującym schematom.

Salon otwarty na kuchnię i jadalnię z wyraźnie wydzieloną za pomocą podłogi strefą do odpoczynku, wspólnego spożywania posiłków i gotowania. To przestronne wnętrze w jasnych barwach, reprezentowanymi przez kilka struktur i materiałów. Pojawia się czysta biel, której towarzyszy kamień w odcieniu jasnej szarości. Na podłodze jest drewno ułożone w klasyczną jodełkę, które w strefie jadalnianej i kuchennej zamienia się w marmur z wyraźnie zaznaczonymi żyłkami. Nad blatem w kuchni białe płytki metro ułożone zostały pionowo, co zdecydowanie zwraca uwagę, sprzeciwiając się obowiązującym schematom.